O nás

O nás

Kalokagathia Wear je neomylně spojena s antickým ideálem harmonického souladu a vyváženosti tělesné i duševní krásy a dobroty, ctnosti a statečnosti – z kterého vychází.

Naše značka není o masové produkci, ziscích a výdělku. Kalokagathia wear není určena pro každého.

Od počátku se snažíme našim zákazníkům nabídnout omezené ručně tištěné oblečení a doplňky, které představují to, kým jsme.

CO NENÍ DOBRÉ, NEMŮŽE BÝT KRÁSNÉ.

Kalokagathia

Chceme vytvořit jedinečné oděvy, oblečení, které když nosíš, víš, že bylo vyrobeno proto, aby reprezentovalo to, kým jsi. Kalokagathia je určena pro všechny, kteří v tělesném i duševním životě posouvají své hranice, neustále se vzdělávají a konají dobré skutky. Chceme, aby naši zákazníci nosili naše oděvy se stejnou hrdostí, se kterou jdou oděvy do výroby.

Všechny produkty jsou unikátní jak svým potiskem, tak svou funkcí. Speciální detaily jsou to, co dělá naše oblečení tak zvláštní. Vše je jedinečné, od množství inkoustu až po místo, kam byl potisk zvolen. Všechny tyto věci se liší oděv od oděvu.

Do každého kusu, než se k Vám dostane, vkládáme velké množství práce a snažíme se ho udělat co nejlepší. Osobní zkušenosti s tiskem se odráží na kvalitě každého kusu.

Děkujeme Vám za Vaši loajalitu, podporu a víru v naši značku. Děkujeme Vám i za Vaše zdokonalování se a práci v každém aspektu Vašeho života.

Sledujte nás

Posíláme do celého světa

Význam ideálu kalokagathia spojuje lidi po celém světě

KVALITA

Veškeré oblečení je té nejvyšší kvality a potisk vždy prochází kontrolou kvality.

POŠTOVNÉ

Nad 2000,- Kč poštovné zdarma.

Omezené množství

Veškeré kolekce jsou kusově omezené.